אימון נוער

"כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שמאמין בו" הרב שלמה קרליבך

מה זה אימון נוער?

לכל נער/ה המעוניינים לשפר את הישגיהם, את מצב רוחם, את הביטחון העצמי שלהם, את הביטוי העצמי, את הדימוי שלהם בעיני עצמם ולהצליח בחייהם בכל תחום שיבחרו. אני ממליצה על מפגשים פרטניים איתי, גם אם הנער או הנערה מתכוונים להשתתף לאחר מכן בסדנה קבוצתית.

אימון נוער הוא אימון אישי המיועד לנערים ונערות בגיל התבגרות.
אני מאמינה שהתוצאות שלנו הן תוצאה ישירה,של מה שאנחנו חושבים על עצמנו ועם אילו אמונות אנו יוצאים לדרך. 

הגיל האידאלי ללמוד 'מה אני שווה' הוא כמה שיותר צעיר. 


כהורים, אנו יודעים שמאד חשוב שילדינו יחוו את הכבוד העצמי, 
את הערך העצמי ואת הביטחון העצמי שלהם. המטרה הסופית של האימון שלני היא שהנערים ידעו מי הם באמת (בידיעה פנימית חזקה). שידעו שהם  ב ס ד ר  בדיוק כמו שהם כי מנקודת המוצא הזו, הם יכולים לבחור באמת מה טוב עבורם – לעומת בחירה אוטומטית מתוך מצוקה או חולשה או לחץ חיצוני/סביבתי.

מטרתי היא להביא את הנער/ה לדעת מהם הצרכים האמיתיים שלהם, להיות מסוגלים להביע את עצמם, לדעת  לבקש, להתמודד עם הקשיים שבדרך ועם אתגרים חברתיים.

הם ילמדו כיצד איכות המחשבות שלהם משפיעות ישירות על איכות חייהם. כל נער או נערה שיעברו איתי סדרת מפגשים פרטניים, ילמדו לחוות את העוצמות, היכולות והכישרונות שלהם, 
ילמדו לאהוב את עצמם בדיוק כמו שהם.

מה מיוחד בשיטת האימון שלי?

ראשית, אני בעדם!
אני תמיד מקשיבה להם ויודעת שהם צודקים מהצד שלהם. אני מספרת להם מהרגע הראשון שהם 100% בסדר ושאני כאן כדי לעזור להם. בדרך האהבה בלבד אני מצליחה להגיע לכל נער או נערה גם אם הם מופנמים, ביישנים ואינם מאמינים שיצליחו או שיש תקווה. אני עובדת מתוך אמונה חזקה ביכולתו של כל אדם להיות הכי גדול שהוא ובקלילות והתוצאות לא מאחרות להופיע.

המומחיות שלי היא לזהות בחדות היכן נמצא ה"פקק" החוסם את הצלחתו של הנער או הנערה, לשלוף אותו ולצאת לדרך חדשה.

יש לי גישה טובה לצעירים, הם מיד מזהים זאת ומתמסרים לידי האמונות והבטוחות. מתוך כך שאני סומכת על יכולתם, הם סומכים עלי ללכת איתם יד ביד לאן שהם מבקשים.

אני יודעת לתת לכל אחד בדיוק את מה שהוא זקוק לו ולכן הנערים חווים שינוי והתקדמות אמיתיים גם אחרי מפגשי אימון מעטים. היותי אם לשתי בנות שסיפקו לי אתגרים מגוונים בשנות התבגרותן.  מתוך כך ששלשותינו צלחנו את המהמורות בהצלחה מרובה והיחסים בנינו מעולים, אני מרשה לעצמי לומר שאני מומחית לגיל הצעיר.