• נגה צבי- רוגע בלוג

מודעות עצמית מהי?

עודכן ב: 29 ינו 2019

ישנן רמות שונות של מודעות עצמית

ראשית מהי מודעות עצמית? נתחיל בחוסר מודעות ונגיע למודעות מוגזמת…


מתוך סדנת מודעות עצמית
מתוך סדנת מודעות עצמית

מה שאני קוראת לו מודעות עצמית מוגזמת הוא תופעה של העידן שלנו. עידן בו אנו מוצפים בספרים, בסרטים ובידע של התפתחות אישית. עידן של סדנאות קצרות וארוכות מכל סוג וצבע, וובינרים, וידאו והרצאות. מה שאני רואה עקב כך הוא שלאנשים יש לפעמים ז'רגון אימוני שהם סיגלו לעצמם וכשאני שואלת אותם על מה הם מעוניינים לעבוד באימון איתי, אני שומעת כל מיני תאורים ערטילאיים כגון: "אני מחפשת את הסנטר (כלומר המרכז) שלי", "אני לא בטוח שאני יודע לתקשר", "אני מחפש את הייעוד שלי" וכדומה.


אנשים לפעמים "חופרים" בעצמם יותר מדי, עושים עם עצמם "שיחות" וקוראים את עצמם לסדר. אנשים קשים עם עצמם יותר מתמיד וזאת לדעתי הצנועה מכיוון שהם שומעים מכל הכיוונים איך צריך לשווק את עצמנו, כיצד להגיע להישגים יוצאי דופן ואיך פלוני אלמוני התעשר מאפס. אנשים שואלים את עצמם: "אני בסדר"? "מה אני צריך לתקן"? "איפה טעיתי"? "איך להיות אימא מושלמת"? 

אני מזמינה אתכם למודעות עצמית אחרת. קוראים לזה אהבה עצמית וזו המתנה הגדולה מכולן. אהבו את עצמכם בדיוק כמו שאתם: עייפים, בינוניים לפעמים, עצלנים מדי פעם. קבלו את עצמכם בהבנה – לא תמיד חייבים לאתגר. הכילו את מצב הרוח המשתנה, קבלו את שינויי הכיוון והבחירות המגוונות.

ה כ ל   ב ס ד ר !!!!!!!   

הכל תמיד היה בסדר ותמיד יהיה בסדר!

אהבו את עצמכם בכל רגע – זוהי מודעות עצמית ברמה הגבוהה ביותר שיש!

מהמקום הרגוע הזה של לאהוב את עצמי בדיוק כמו שאני, הכל יכול לקרות. אם בא לכם להשתנות, אם בא לכם להצליח יותר בתחום כל שהוא – יציאה ממקום שקט ורגוע מבטיחה את מירב הסיכויים להצליח בכל מה ששמתם לעצמכם למטרה. זה הסוד לחיים טובים ומאושרים! נסו ותיהנו.


נגה צבי.

0 תגובות