אימון משפחתי

הכל נשאר במשפחה!

מהו אימון משפחתי?

אימון משפחתי הוא תהליך המורכב ממפגשי תאוריה דינמיים, 
בהשתתפות אקטיבית של המשפחה. המפגשים חווייתיים וכוללים משחקים שונים. לפעמים יהיה צורך באימון אישי למישהו מבני המשפחה או אימון זוגי להורים.

המפגשים, מכוונים לאפשר תקשורת מכילה, אוהדת, מקבלת את האחר, הבנה של המניעים של כל אחד מבני המשפחה להתנהגויות הפחות רצויות וכך מתמוססים קונפליקטים לאט לאט. התוצאות ממהרות להופיע מכיוון שהאימון המשפחתי, מאפשר לכוווווולם לדעת מה כל אחד עובר, על מה כל אחד מתחייב, מהו האתגר של כל אחד ואחד במשפחה ולכן הם יכולים לתמוך האחד בשני בתהליך השינוי אותו הוא בוחר לעבור .

הכל נשאר במשפחה...

אני מאד מאמינה באימון קבוצתי ומשפחה היא קבוצה.
תמיד אעדיף שיהיו באימון שני אנשים ומעלה כלומר: אם אשה מגיעה לאימון אישי, אמליץ לצרף את הבעל אם זה רלוונטי, כי אז הוא יכול לחוות אותה קצת אחרת – מאיפה היא באה ולאן היא מתאמנת להגיע ויוכל לתמוך בה בתהליך.

בדיוק בגלל זה, אני מאד מאמינה שבאימון כדאי שתהיה כל המשפחה (מי שרלוונטי). נוצרת קבוצה שפועלת יחד וכל אחד לחוד על מנת להתקדם אל עבר המטרה של חיים טובים ונעימים בבית ובמערכות היחסים בין כולם.

מה מיוחד בשיטה שלי לאימון המשפחתי?

המיוחד בשיטת האימון שלי הוא, מהירות ההגעה לתוצאות 

(כמובן שההתקדמות תלויה גם במחויבות והרצינות של בני המשפחה). 

לפעמים אבקר בביתכם כדי לפגוש אתכם בסביבה הטבעית שלכם, ללמוד על מערכת הקשרים ביניכם, לצפות בתקשורת שלכם ולאחר מכן לבנות תכנית עם תהליך על מנת לקדם אתכם בכל מובן. ניסיוני ארוך השנים לימד אותי להגיע לכל אדם (גם לסקפטיים ביותר ולאלו שלא מאד רוצים לשתף פעולה ולהגיע לאימון.

כל אחד מתאמן על השינוי אצלו וכולם יודעים שהשאר משתדלים.
אם זה נדרש אני גם מגיעה אליכם הביתה על מנת לפגוש אתכם בסביבה הטבעית שלכם ורצוי אפילו בשעת הלחץ אם יש כזו,ללמוד על מערכת הקשרים ביניכם, לצפות בתקשורת שלכם ומתוך כך, להתאים לכם את התכנית שתאפשר את התוצאות המיטביות עבורכם.