אימון 1 על 1 

"אין צורך ב 40 שנה במדבר" "זה קל ופשוט אם רק תאמינו"

מהו אימון?

אימון אפשר להסביר בעזרת השוואה לתחומים אחרים כמו: פסיכולוגיה, ייעוץ, הדרכה וכו'. בואו ניקח לדוגמה אדם שמבקש ללמוד לרכב על אופניים.  אם אותו אדם ילך לפסיכולוג, הוא יזכה לחקור את עברו, פחדיו מלעלות על אופניים, הקשר בין הוריו והחינוך שקיבל לקושי שלו ללמוד לרכב עליהם וכדומה. 
בדרך כלל הטיפול יהיה בין מס' חודשים למס' שנים. אם האדם ילך ליועץ, הוא יקבל עצות פרקטיות מה לעשות על מנת שיתאפשר לו ללמוד לרכב. 


אם ילך למורה רוחני, יקבל כלים רוחניים להגיע למקום שממנו הוא יהיה מסוגל להתמודד עם האתגר. לכשיגיע אותו אדם למאמן או אלי לשם הדוגמה, אבקש ממנו לעלות על האופניים, אאחוז בסבל ואומר לו לפדל. ברגע שיהיה לו שווי משקל ונסכים שהוא מסוגל לרכב בכוחות עצמו, אעזוב את הסבל  ואנופף לו לשלום עם הבטחה שאני כאן בכל רגע שיזדקק לי שוב. אצלי, תוך זמן קצר יחסית, המתאמן "עולה על הסוס" ויכול לבד – זו המטרה העליונה.       

מה מיוחד בשיטת האימון שלי?
בבסיס השיטה נמצאת ההנחה שאין צורך "ללכת 40 שנה במדבר" על מנת להשתנות.  המומחיות שלי היא לזהות בחדות היכן נמצא ה"פקק" החוסם את הצלחתו של המתאמן ולאפשר לו לשלוף אותו ולצאת לדרך חדשה. אני יודעת לתת לכל אדם בדיוק את מה שהוא זקוק לו ולכן אנשים כה רבים חווים טרנספורמציה אמיתית גם אחרי מפגש אימון יחיד.

אימון אישי או סדנה?
אני ממליצה בחום על תהליך קבוצתי בסדנה. עוצמת החוויה הקבוצתית והשפעתה גדולים לאין ערוך מאימון פרטני. גם אם אדם בוחר באימון אישי בשלב ראשון וזה מומלץ ורצוי, כמעט תמיד אמליץ לו להמשיך את התהליך בסדנה. גם בסדרה של 20 אימונים אישיים, אני מוגבלת ביכולתי לתת את התמיכה, החום, האהבה שקבוצה יכולה להעניק.
כל אלו הם חלק חשוב ממה שעוזר למתאמן להתקדם באופן משמעותי בחייו. אהבת האדם וניסיונה ארוך השנים של נגה, עם החום והאנרגיה המיוחדת של הצוות, מהווים השראה וסביבת צמיחה יוצאת מן הכלל עבור המתאמנים.